گروه مهندسی آژیانه
AJIANE ENGINIERING GROUP 


TEL1: +98 21 26 45 34 27

TEL2: +98 21 26 45 32 24

MOB:  +98 912 199 2004

info@ajiane.ir


• با بیش از پانزده سال سابقه اجرایی و احداث و باز سازی بیش از چهل پروژه مسکونی اداری و صنعتی و در حدود پنجاه و پنج هزار متر پروژه های مختلف در سالهای اخیر توانایی اجرای هر نوع پروژه مسکونی اداری ویلایی صنعتی و انبوه سازی در داخل و خارج ایران را دارد.همچنین در زمینه معماری و دکوراسیون در حدود صد و پنجاه پروژه اجرایی در کارنامه خود دارد.گروه مهندسی آژیانه با دارا بودن مهندسین و مجریان کارآزموده و همچنین مشاورین امین و مجرب، با ارائه گزارش های منظم در طول اجرای پروژه ، قطعا اطمینان خاطر شما را در همکاری با این گروه فراهم خواهد کرد.
• گروه مهندسی آژیانه تلاش می کند با بکار گیری مهندسی ارزش و با تحلیل و بررسی تمام فعالیت‌های یک پروژه، از زمان شکل‌گیری اولیه پروژه تا مرحله طراحی و اجرا و سپس راه اندازی و بهره برداری، یکی از کارآمدترین و بهترین روش‌های اقتصادی در عرصه فعالیت‌های مهندسی، را برای شما راهبری کند.


• با توجه به نگرش گروه آژیانه بر رفتار همه جانبه نگر در صنعت ساختمان و توانایی هایی مختلف در زمینه عمرانی و اقتصادی و همچنین توانایی تولید و تامین مصالح پیشرفته در صنعت ساختمان چارت اصلی سازمانی تدوین و سازماندهی شده است .این توانایی ها در قالب گروههای تخصصی مهندسی و اقتصادی بر پایه تجارب عملی و گواهینامه های معتبر تنظیم گردیده است که در دو گروه مهندسی ساخت و مشاوره اقتصادی عمرانی قابل تفکیک می باشد. هر گروه دارای زیر گروههای تخصصی می باشد که بنا بر نیاز مشتری توان پاسخگویی کامل به نیاز شما گرامیان را دارا می باشد. 


دپارتمان اقتصادیهمراهی با کارشناسان خبره اقتصادی یک مزیت فوق العاده برای مجموعه ما می باشد


دپارتمان معماریآرشیتکت های جوان در کنار مهندسین با تجربه گروه معماری پویا و قوی را برای شما فراهم آورده است


دپارتمان عمرانهمراه با مهندسین سیویل بسیار با تجربه در زمینه ساخت ابنیه

گروه مهندسی آژیانه

امیدواریم برای شما بهترین باشیم

با داشتن دپارتمانهای مختلف و همراهی   این گروه ها با یکدیگرکه فرصت بسیار منحصر به فردی را در همکاری با شما فراهم می سازد